Iespējams pieteikties nodarbībām grupās, kas sāksies no 26.09.19. 

"KARALISTISKAIS ZIEDU DĀRZS" 

dabīgā zīda un citu auduma ziedu izgatavošanas kursi

Ceturdienās - dienas grupā no 12.00-15.00 un vakara grupās no 18.00-21.00


Atnāciet un uzziniet daudzu tūkstošu gadu glabātu noslēpumu, iepazīstiet zieda dvēseli, paši sevi un nodotieties meditatīvam procesam ļaujot atklāt sevī radošumu! 
Mūsdienās, kā vēl nekad iepriekš, augstās modes dizaineri - Dior, Chanel, un citi izvēles savās kolekcijās ziedošus elementus. Šādus ziedus pie cepurēm nēsā īstas karalienes un princeses (nopietni!) Par to Jūs varat pārliecināties ielūkojoties manā blogā -http://www.floweratelier.lv/blog/params/post/1521907/ziedi-istam-princesem 
Šīs zināšanas sniegs Jums Haute coutre līmeņa zināšanas. Jūs varēsiet pasvītrot savu individualitāti izmantojot kvalitatīvus, ar pašas rokām veidotus aksesuārus. 
Ar zīda ziediem nodarbojos 13. gadus, esmu Japāņu skolas "Somebana" sertificēts meistars un labprāt dalīšos ar savām zināšanām ar Jums! Kursu laikā Jūs uzzināsiet visu, lai patstāvīgi izgatavotu šādus ziedus - kā sagatavot un apgleznot zīdu un citus audumus, kā piešķirt katrai ziedlapiņai formu un iepūst ziedā dzīvibu! 

Nodarbības notiek 1x nedēļā. Cena par mēnesi (4 nodarbības) 110 eur  (materiāli nav iekļauti). Pilna kursa garums var ilgt pat vairākus gadus. Ja jums iepatīkas šis maģiskais process Jūs varat augt kopā ar mani, taču ieskatam un pamata iemaņām Jums pietiks ar diviem nodarbību cikliem (8. nodarbības).  Rezultātā Jūs varat brīvi izvēlēties, cik ilgi apmeklēt nodarbības. 

Pirmajās nodarbībās Jūs uzzināsiet audumu stīvināšanas metodes, palīdzēšu orientēties plašajā audumu klāstā, ieteikšu labākos veikalus. Praktiskajās nodarbībās izgatavosim rozi, magoni un lapas, kā arī tauriņu un c. ziedus. šo nodarbību laikā specializētie instrumenti nav nepieciešami (tie būs pieejami un izstāstīšu par alternatīvām metodēm ,kuras varēsiet pielietot mājas apstākļos), lielākoties, viss, kas jums būs nepieciešams atradīsiet jau mājās. 

Ja sapratīsiet, ka Jums patīk darināt ziedus un vēlaties uzlabot savam prasmes, kā arī iegādāties instrumentus, ieteikšu Jums vislabākos materiālus izcilam rezultātam. 


Vairāk informācijas  vai pa tel. 29424072 vai rakstot uz sol.vita.art@gmail.com

Ar vēlējumiem uzziedēt, Solvita.

0
Visas šīs mājaslapas saturs ir aizsargāts ar autortiesībām. Jebkura raksta, vai tā fragmenta un attēlu pārpublicēšana, 
atsauce uz www.floweratelier.lv  mājaslapu un tās autori Solvitu Gailīti ir obligāta. 

E-pasts:  sol.vita.art@gmail.com
 Tel.  29424072

 .